O witrynie

Witamy na witrynie www.pme.org.pl v.2.0. Nasza poprzednia witryna została utworzona około roku 2004 i była zbudowana na Joomli 1.0. Po 2010 roku kilka razy była poddawana atakom, aż pod koniec 2015 została kompletnie rozjechana przez jakichś tureckich hackerów. Ostatni archiwalny widok poprzedniego wcielenia pme.org.pl można zobaczyć na Wayback Machine pod adresem:

https://web.archive.org/web/20150909125206/http://www.pme.org.pl/

Jest to wersja z września 2015 roku.

Niestety, choć treści artykułów są dalej do odczytania, to zdjęć kryjących się za miniaturkami już nie da się otworzyć.

Wiemy, że od początku 2 tysiąclecia wiele się zmieniło i teraz media społecznościowe są podstawowym miejscem, gdzie chwali się własnymi modelami, ale jakoś brakowało nam bardzo własnej witryny pme.org.pl i w końcu postawiliśmy ją na nowo. Tym razem w prostszej szacie, ale za to w responsywnym układzie, w którym można sobie coś przeczytać na smartfonie w toalecie.

Wątpimy, żebyśmy odtworzyli wszystkie artukuły z poprzedniej wersji witryny, bo trzeba by ręcznie budować je od nowa z zachowanych tekstów i zdjęć pochowanych na dyskach naszych komputerów, ale kilka pewnie pojawi się ponownie na tej witrynie.

Tak czy inaczej, dziękujemy, że tu zajrzeliście.

PME

PS. Na naszej witrynie często zamieszczamy pliki z obiektami 3D, czy z wzorami masek i kalkomanii. Z wszystkich materiałów, w tym z załadowanych plików możecie korzystać do woli, ale wspomnijcie proszę źródło zgodnie z licencją Creative Commons CC-BY. Link do licencji tutaj: https://creativecommons.org/licenses/by/4.0.

Udostępnij: